+90 312 351 4009 | info@lazersolarenerji.com
LAZER SOLAR ENERJİ, Solar Alüminyum Profil||Alüminyum Profiller,Alüminyum Aksesuar,Solar Enerji Sistemleri,

KURUMSAL

Lazer Solar Enerji Alüminyum , Türkiye’nin önde gelen solar panel çerçeve üretici şirketlerinden biri olup aynı zamanda 2023 yılının ilk çeyreğinden itibaren yaptığı yatırımlarla ekstrüzyon ile , Türkiye’nin önde gelen alüminyum profil üreticilerinden biri konumunu almıştır.

1989 yılında kurulan şirket, solar panel çerçeve üretimi , solar alt taşıyıcı konstrüksiyon ürünleri üretimi ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan alüminyum profillerin tam entegre tasarımcısı ve üreticisi konumundadır.

Yatırımı 2023 yılı içerisinde yapılmış 60.000 m² ve 50.000 m²  sanayi arsası , hali hazırda toplamda 14.000 m² kapalı fabrikası olmak üzere toplam 124.000 m²’lik  alana sahip Lazer ailesi ; ekstrüzyon hatları, eloksal tesisi dahil yüzey işlem merkezi , 5 eksen CNC itezgahlar dahil mekanik işlem tesisi , 2 adet manuel, 1 adet yarı otomatik ve 1 adet tam otomatik olmak üzere çerçeve otomasyon hatlarını bünyesinde bulunduran tam entegre bir tesistir.

Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin:

Lazer’in “Sürdürülebilirlik” ve “Sosyal Sorumluluk” faaliyetler ;  toplumsal, çevresel ve ekonomik boyutlar bağlamında ele alınmaktadır. Lazer’in kurumsal sürdürülebilirlik anlayışının ana hatlarını, sürekli iyileştirmek ve daha ileri hedeflere taşımak, oluşturur.

Kurumsal Sürdürülebilirlik Politikamız:

Şirketimizin Kurumsal Sürdürülebilirlik Politikası, gerek Lazer Solar Enerji Alüminyum Tesislerinin bulunduğu bölge ve gerekse yurt çapında, Lazer’in paydaşlarına karşı sorumluluğunu ortaya koyacak şekilde değerlendirilmektedir.

alüminyum profil alüminyum ekstrüzyon profilleri alüminyum korkuluk aksesuarları aluminium profile aluminium extrusion aluminium accessories konya promosyon konya reklam ajansı sodyum bikarbonat potasyum bikarbonat amonyum bikarbonat