+90 312 351 40 09 | info@lazersolarenerji.com
LAZER SOLAR ENERJİ, Solar Alüminyum Profil||Alüminyum Profiller,Alüminyum Aksesuar,Solar Enerji Sistemleri,

KURUMSAL

Lazer Solar Enerji Alüminyum , Türkiye’nin önde gelen solar panel çerçeve üretici şirketlerinden biri olup aynı zamanda 2023 yılının ilk çeyreğinden itibaren yaptığı yatırımlarla ekstrüzyon ile , Türkiye’nin önde gelen alüminyum profil üreticilerinden biri konumunu almıştır.

1989 yılında kurulan şirket, solar panel çerçeve üretimi , solar alt taşıyıcı konstrüksiyon ürünleri üretimi ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan alüminyum profillerin tam entegre tasarımcısı ve üreticisi konumundadır.

Yatırımı 2023 yılı içerisinde yapılmış 60.000 m² ve 50.000 m²  sanayi arsası , hali hazırda toplamda 14.000 m² kapalı fabrikası olmak üzere toplam 124.000 m²’lik  alana sahip Lazer ailesi ; ekstrüzyon hatları, eloksal tesisi dahil yüzey işlem merkezi , 5 eksen CNC itezgahlar dahil mekanik işlem tesisi , 2 adet manuel, 1 adet yarı otomatik ve 1 adet tam otomatik olmak üzere çerçeve otomasyon hatlarını bünyesinde bulunduran tam entegre bir tesistir.

Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin:

Lazer’in “Sürdürülebilirlik” ve “Sosyal Sorumluluk” faaliyetler ;  toplumsal, çevresel ve ekonomik boyutlar bağlamında ele alınmaktadır. Lazer’in kurumsal sürdürülebilirlik anlayışının ana hatlarını, sürekli iyileştirmek ve daha ileri hedeflere taşımak, oluşturur.

Kurumsal Sürdürülebilirlik Politikamız:

Şirketimizin Kurumsal Sürdürülebilirlik Politikası, gerek Lazer Solar Enerji Alüminyum Tesislerinin bulunduğu bölge ve gerekse yurt çapında, Lazer’in paydaşlarına karşı sorumluluğunu ortaya koyacak şekilde değerlendirilmektedir.